Home
O nás
Služby
Referencie
Kontakty


Poradenstvo

Zámerom je zákazníkovi poskytnúť nezávislý odborný pohľad na jeho doterajší spôsob využívania poštových a kuriérnych služieb.

Zákazníkom vieme ponúknuť odbornú podporu pri hľadaní slabých miest v spôsobe ich komunikácie s externým a tiež interným prostredím (pobočky, organizačné jednotky). Okrem analýzy existujúceho stavu má zákazník možnosť získať konkrétne návrhy ako celý systém zefektívniť. Hlavný dôraz je zameraný na úsporu nákladov resp. generovanie nových výnosov pri zabezpečení primeranej kvality. Jednotlivé riešenia sa týkajú všetkých procesov spojených s komunikáciou - od elektronického vytvorenia zásielky, cez produkčnú časť až po distribúciu a reporting k celému procesu. Samozrejme výsledným riešením okrem zmien v interných procesoch spoločnosti je aj definovanie možností outsourcingu služieb.

Príprava a realizácia výberových konaní a tendrov

Už v súčasnosti je väčšina poštových služieb poskytovaná v plne liberalizovanom trhovom prostredí. Je preto nevyhnutné v maximálnej miere vedieť využívať výhody konkurenčného boja v správnom definovaní súťažných podmienok na dodávateľa týchto služieb. Sme pripravení ponúknuť vám komplexný servis pre prípravu podkladov výberových konaní, podmienok súťaže, vyhodnocovacích kritérií s cieľom znižovať náklady na poštové služby.

Rokovania k zmluvným podmienkam

Základom je dokonalé poznanie všetkých premenných, ktoré majú vplyv na dohodnutie zmluvných podmienok spolupráce s dodávateľom služieb. Okrem poznania samotného procesu, vyjednávacej pozície a konkurenčných podmienok je potom všetko otázkou zvolenia správnej taktiky. Toto všetko vám ponúkame. Samotné rokovania pritom môžu byť realizované priamo v našej réžii, alebo vám vieme ponúknuť podporu prostredníctvom koučingu. Váš úspech je aj naším úspechom, preto sa naša odmena môže odvíjať od vašich úspor.

 

Horná 67, 974 01 Banská Bystrica
info@postcon.sk
© 2009 Postal Consulting. Všetky práva vyhradené.
Created by Soyamedia.